O nas słów kilka

Studnie głębinowe w jeden dzień.

W 99% wiercimy studnie w jeden dzień. Zapewniamy świetną konkurencyjność oraz fachowe doradztwo w poszukiwaniu i wierceniu studni głębinowych, jak też w doborze odpowiednich materiałów instalacyjnych. Doradzimy w jakim miejscu powinniśmy wiercić tak aby otrzymać wydajne źródło na wiele lat eksploatacji.

Masz swoją działkę? Teraz spraw aby się zazieleniła.

Posiadamy odpowiedni sprzęt, transport dzięki któremu przygotujemy stanowisko naszej pracy aby wywiercić studnie w jeden dzień.

Zapewniamy miłą i fachową współpracę, jesteśmy firmą rodzinną dla której miłe relacje międzyludzkie nie są nam obce. Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w świadczeniu usług studniarskich.

Głównym zadaniem naszej działalności jest świadczenie usług wiercenia i instalacji studni na Państwa działce. Zajmujemy się montażem pomp w każdym systemie (pompy ręczne, elektryczne i spalinowe oraz wszelkiego rodzaju zestawy hydroforowe - powierzone czy też z naszej szerokiej oferty z bazą serwisową). Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe na terenie województwa Dolnośląskiego. Zaprojektujemy, doradzimy, wykonamy studnie głębinowe w jeden dzień. Zapraszamy do współpracy.

Czy potrzebujesz jeszcze więcej info? Dzwoń do Nas!
tel. 71 787 47 99 lub 694 434 294 lub 606 893 353